Witam, serdecznie długo myślałam co założeniu bloga, ale jakoś brakowało
mi odwagi. Ale że do odważnych świat należy, więc jestem. Może coś o
mnie na początek, jestem przede wszystkim mamą trójki dzieci, która lubi
haft krzyżykowy, szycie i o tym będzie mój blog.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz