Czas nadrobić zaległości, pokazywałam prezent od Coricamo jaki dostałam w zeszły roku,
miałam pokazać efekt końcowy ale jakoś tak zeszło że tego nie zrobiłam.
Zegar oczywiście wykonałam dośc szybko i od tamtej pory zdobi moją komode w sypialni.
Obok zegara króliczek którego uszyłam dla córki Anny, ale żeby nie stracił kończyn i koloru siedzi sobie na komodzie.
2 komentarze:
Super zegar :)
Dziękuję bardzo.
Prześlij komentarz